[ ورود به پنل]

درباره ما

 ما در فرانگران  در طی ۱۰ سال سعی کرده ایم تا بهترین ها را گرد هم آوریم و در این راه لطف خدا، همکاری و همدلی اعضای هیئت مدیره و تلاش بی وقفه  مدیر عامل موجبات این امر  را  فراهم  آورده است.

 در فرانگران  بر آن شدیم تا در کنار هم و با هم،  با همنوردی،  هم چراغی و هم افزایی از تجربیات پیشکسوتان صنایع مختلف در راستای بهبود مستمر سایر اعضا بهره ببریم.

 هم اکنون  فرانگران با ۱۲۰ عضو رسمی و حدود ۱۸۰ برند مجموعه ای صنایع مختلف نظیر، صنایع غذایی، صنایع گردشگری و هتلداری، صنایع خدماتی و فروشگاهی، انفورماتیک، ساختمانی و... می باشد.

 با لبیک به منویات مقام معظم رهبری و در راستای تحقق شعار ((رونق تولید))، با عقد تفاهم نامه با سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی و بهره گیری از ظرفیت های آن ها، رفع مشکلات و موانع تولید و صنایع را سرلوحه فعالیت های برون سازمانی خود قرار داده ایم.

 به پشتوانه حضور اعضا  و تدبیر هیئت مدیره محترم انجمن، فعالیت های انجمن فرانگران در حوزه انجام مسئولیت های فراسازمانی و اجتماعی با تشکیل مجمع مهرآفرین با حضور جمعی از خیریه های مطرح شهر مشهد و سازمان محترم بهزیستی با هدف تعامل، جهت دهی و ارتباط بیشتر و موثرتر صنایع با سازمان‌های ذیربط انجام پذیرفته است.

 ما در فرانگران، با رصد نیازهای اساسی اعضا در حوزه کسب و کار، خانواده، تندرستی، آموزش و... و پیش ‌بینی اثربخش ترین برنامه های آموزشی و تفریحی، در صدد ایجاد تعادل بین این نیازهای اساسی هستیم.

 در حوزه تعامل صنعت با دانشگاه ( عمل و علم )، با حضور در دانشگاه فردوسی، مراتب ارتباط بیشتر و کاراتر را برای اعضا و دانشگاه تسهیل نموده ایم.

 هم اینک با چاپ اولین کتاب اعضا، بر آن هستیم تا ضمن معرفی شایسته اعضا، اولین گام  در جهت تدوین اطلس بزرگان صنعت شهر مشهد را برداریم.

 شعارهای ما در فرانگران :

باهم بودن زیباست

در فرانگران بی نهایت باش

فرانگران یعنی تجربه آینده

فرانگران تجلی با هم بودن

 در پایان امیدواریم  تا این تجربه ارزنده در شهر مشهد، به زودی در سراسر وطن عزیزمان ایران و در سطح جهانی را با شما خواننده محترم، تجربه کنیم.